Milan Vidiečan
Zakladateľ spoločnosti

„Na začiatku našej cesty v biznise sme sa predovšetkým veľa učili. Vedomosťami sme síce boli na úrovni našej doby, avšak biznis nie je len o nadobudnutých poznatkoch. Biznis je schopnosť zaujať, presadiť sa, biznis je o dobrej ponuke,
o vzťahoch, marketingu a mnohých iných aspektoch, ktoré ho ovplyvňujú.

Naše priority sa v priebehu rozvoja spoločnosti menili. Výška obratu firmy a peniaze nie sú jedinou stránkou podnikania.
V prípade správnych rozhodnutí, podnikateľského šťastia a úsilia sa finančná situácia skutočne výrazne zlepší.

Na druhej strane preberiete na seba obrovský záväzok v podobe zodpovednosti za seba, svoju rodinu a zamestnancov vo firme.

Dokázali sme sa vysporiadať s mnohými prekážkami, pričom sme ukázali naše kvality a silu. Dôležitým faktorom úspechu sú šikovní ľudia vo firme. Viacerí sú v našej spoločnosti od jej začiatkov. Druhým faktorom úspechu je schopnosť ísť správnou cestou, ale tiež schopnosť pozitívne konať a dohodnúť sa- či už ide o vstup do firiem, alebo iné rozhodnutia, ktoré určujú smerovanie firmy.“

Skúsenosti od roku 1991

Naša dopravno-špedičná spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1991. V rámci svojej činnosti zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru prevažne v rámci EÚ, aj  komplexné logistické služby.

Naším cieľom je neustále zvyšovanie spokojnosti zákazníka poskytovaním služieb na vysokej úrovni a profesionalite. S mnohými spoločnosťami spolupracujeme už desiatky rokov, ale máme záujem aj o nových obchodných partnerov.

Sme držiteľmi certifikátu systému manažérstva kvality EN ISO 9001, čím sme si upevnili pozíciu na domácom a aj zahraničnom trhu.

Snahou spoločnosti  je, aby naši zamestnanci pracovali flexibilne, aby sa prispôsobovali v maximálnej  možnej miere požiadavkám zákazníka a vybudovala sa tak vzájomná dôvera pre spoluprácu.

TOP